توجه به فارغ التحصیلان بخش کشاورزی و شیلات میاندرود

توجه به فارغ التحصیلان بخش کشاورزی و شیلات میاندرود

توجه به فارغ التحصیلان بخش کشاورزی و شیلات میاندرود

سه‌شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
Tuesday, October 26, 2021

توجه به فارغ التحصیلان بخش کشاورزی و شیلات میاندرود

//

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران خواستار توجه بیشتر به فارغ‌التحصیلان بخش کشاورزی، شیلات و دامی میاندرود شد

خبرگزاری فارس از میاندرود، هادی ابراهیمی صبح امروز در مراسم افتتاح طرح‌های دهه فجر شهرستان میاندرود این شهرستان را در زمینه‌های کشاورزی تولیدی و دامی مستعد و نیازمند کار و تلاش بیشتر دانست.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اشاره به ظرفیت‌های فراوان نیروهای انسانی تحصیل کرده در این شهرستان، خواستار توجه بیشتر به فارغ‌التحصیلان بخش کشاورزی، شیلاتی و دامی میاندرود شد.

وی از موسوی رئیس اداره جهادکشاورزی میاندرود خواست تا با هدایت این افراد و شرکت دادن آنها در کلاس‌های توجیهی از ظرفیت‌های انسانی شهرستان استفاده کند.

ابراهیمی، نگاه برخی از تحصیلکردگان برای جذب در ادارات دولتی را با توجه به ظرفیت ادارات مناسب ندانست و افزود: جوانان مستعد و متخصص در بخش کشاورزی، دامی و شیلات باید در بخش تولید فعال بشوند تا با بهره‌گیری از زمین‌های جلگه‌ای بسیار حاصلخیز در میاندرود زمینه‌های بهره‌وری را مهیا کنند.

معاون استاندار مازندران سطح زیر کشت برنج، پنبه، سیفی‌جات همچنین تولیدات باغی و دامی در این شهرستان را مناسب و همه را از ظرفیت‌های مهم این منطقه دانست و تصریح کرد: این ظرفیت‌ها باید در خدمت رشد اقتصادی، توسعه و شکوفایی شهرستان قرار بگیرد.

ابراهیمی راه‌اندازی جهادکشاورزی شهرستان میاندرود را موجب شناسایی هرچه سریعتر فرصت‌ها و ظرفیت‌های بخش کشاورزی منطقه دانست و تصریح کرد: خدمات و تسهیلاتی که از طرف جهادکشاورزی به کشاورزان و دامداران و تولیدکنندگان داده می‌شود باید تسهیل شوددیدگاه خود را بیان کنید