فروش تخفیف 5 تا 10 درصدی فروش ماهی تا پایان بهمن‌ماه

فروش تخفیف 5 تا 10 درصدی فروش ماهی تا پایان بهمن‌ماه

فروش تخفیف 5 تا 10 درصدی فروش ماهی تا پایان بهمن‌ماه

دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
Monday, October 18, 2021

فروش تخفیف 5 تا 10 درصدی فروش ماهی تا پایان بهمن‌ماه

//

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری اصفهان گفت: بازار تمدن ماهی تا پایان بهمن‌ماه جاری فروش ماهی و آبزیان دریایی را با پنج تا 10 درصد تخفیف عرضه می‌کند

حکیم فعال در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با بیان اینکه بازار فروش ماهی و نیز آبزیان دریایی را از ابتدای بهمن‌ماه در اصفهان آغاز کرده‌ایم، اظهار داشت: این بازار تا اواخر بهمن‌ماه در اصفهان دایر و اقدام به فروش آبزیان دریایی کرده است.

وی با بیان اینکه در این بازار محصولات پروتئینی پنج تا 10 درصد تخفیف ویژه دارد، افزود: این بازار با همکاری بخش خصوصی کار خود را آغاز کرده است که امسال برای دومین سال پیاپی این بازار عرصه مستقیم دایر شده است.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری اصفهان تصریح کرد: بازار ماهی تمدن انواع ماهی، میگو و محصولات پروتئینی شامل، گوشت تازه و مرغ را نیز به فروش می‌رساند.

وی ادامه داد: در این بازار سعی شده علاوه بر فروش آبزیان دریایی و گوشت تازه، طبخ غذاهای دریایی آموزش داده شود.

حکیم فعال هدف از برگزاری چنین جشنواره فروش آبزیان و ماهی را ترویج استفاده از فرهنگ گوشت سفید و مواد پروتئینی با محوریت فواید ماهی و اطلاع‌رسانی برشمرد.

وی بیان داشت: یکی از مهم‌ترین موارد آموزشی در این بازار فروش ماهی تشخیص ماهی‌های فاسد از ماهی تازه است که تاکنون با استقبال خوبی توسط مردم رو به رو بوده است.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری اصفهان یکی از ویژگی‌های این بازار ماهی را فروش ماهی زنده در حوضچه‌های مستقر در این بازار ماهی و نیز آماده‌سازی ماهی دانست.

وی بیان داشت: این جشنواره فروش ماهی تا اواخر بهمن‌ماه در محل بازار فروش ماهی تمدن دایر استدیدگاه خود را بیان کنید