تهرانی​‌ها کتاب بیاورند؛ گل و تنگ ماهی ببرند

تهرانی​‌ها کتاب بیاورند؛ گل و تنگ ماهی ببرند

تهرانی​‌ها کتاب بیاورند؛ گل و تنگ ماهی ببرند

سه‌شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰
Tuesday, November 30, 2021

تهرانی​‌ها کتاب بیاورند؛ گل و تنگ ماهی ببرند

//

تهرانی​‌ها کتاب بیاورند؛ گل و تنگ ماهی ببرند!

در طرح «بوی گل، برگ کتاب» از طریق پیامک از شهروندان می‌خواهیم کتاب‌هایی را که احتیاجی به آن‌ها ندارند، به این کتابخانه بیاورند و در مقابل آن کتاب، هدیه یا گل دریافت کنند

خبرآنلاین: «بوی گل، برگ کتاب» عنوان برنامه‌ای‌ است که در آستانه فرا رسیدن نوروز در کتابخانه لویزان برگزار می‌شود.

دراین برنامه کتابخانه لویزان، شهروندان در قبال ارایه کتاب‌هایی که به آن‌ها احتیاج ندارند، هدیه یا گل دریافت خواهند کرد. محبوبه خورشیدی، مدیر کتابخانه لویزان، به ایبنا گفت: این طرح با توجه به خانه‌تکانی‌های اواخر فصل زمستان و یافتن کتاب‌هایی که ممکن است خانواده‌ها دیگر به آن‌ها احتیاجی نداشته باشند، برگزار می‌شود.

در طرح «بوی گل، برگ کتاب» از طریق پیامک از شهروندان می‌خواهیم کتاب‌هایی را که احتیاجی به آن‌ها ندارند، به این کتابخانه بیاورند و در مقابل آن کتاب، هدیه یا گل دریافت کنند.

وی با بیان این‌که «شهروندان می‌توانند هدایایی مانند شمع، تنگ ماهی و ابزار نور افشانی را در مقابل مبادله کتاب دریافت کنند» گفت: مبادله کتاب نیز با توجه به ارزشمندی کتاب‌ها انجام خواهد شد. این کار با هدف مبادله کتاب‌ها و نیز افزودن بر تعداد مکتوبات این کتابخانه محلی صورت می‌گیرد. علاوه بر این، در صورت نیاز نداشتن کتابخانه، کتاب‌ها به مناطق محروم هدیه داده خواهند شد.

مدیر کتابخانه لویزان از شهروندان تهرانی علاقه‌مند به مبادله کتاب خواست برای شرکت در این طرح از ۱۰ اسفندماه از ساعت ۱۰ صبح به نشانی سه‌راه لویزان، روبه‌روی مخابرات شهید لطیفی، بوستان سخندان مراجعه کننددیدگاه خود را بیان کنید