برگزاري هفتمين نمايشگاه بين‌المللي مرغداري و آبزيان كشور

برگزاري هفتمين نمايشگاه بين‌المللي مرغداري و آبزيان كشور

برگزاري هفتمين نمايشگاه بين‌المللي مرغداري و آبزيان كشور

یک‌شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
Sunday, January 21, 2018

برگزاري هفتمين نمايشگاه بين‌المللي مرغداري و آبزيان كشور

//

 

خبرگزاري فارس: خبرگزاري فارس: هفتمين نمايشگاه بين‌المللي مرغداري، دامپروري، شيلات و آبزيان كشور در محل نمايشگاه هاي بين‌المللي مشهد برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، مدير روابط عمومي نمايشگاه بين‌المللي مشهد در اين‌باره در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هفتمين نمايشگاه بين‌المللي مرغداري، دامپروري، شيلات و آبزيان كشور با هدف نمايش آخرين دستاوردهاي دامپروران و متخصصان علم دامپروري با حضور شركت‌هاي مختلف در اين زمينه برگزار مي‌شود.
سيد جمال شوشتري با بيان اين استقبال شركت و مراكز نگهداري دام و طيور و آبزيان در اين نمايشگاه بسيار بالا بوده است ، تصريح كرد: صنعت دام و طيور يكي از مهمترين صنايع در زمينه‌هاي اقتصادي است كه نقش تاثيرگذاري در روند رشد و توسعه نظام اقتصادي كشور دارد.
وي به برخي از اهداف اين نمايشگاه مهم اشار كرد و ابراز داشت : ايجاد زمينه‌هاي مناسب ، بازاريابي و بررسي امكانات براي صدور كالا به خارج از كشور، افزايش كيفيت توليد و رسيدن به استانداردهاي جهاني، يافتن نمايندگان فعال و گسترش ارتباطات در رابطه با مباحث دام و طيور از مهمترين رويكرد هاي هفتمين نمايشگاه بين‌المللي مرغداري، دامپروري، شيلات و آبزيان كشور است.
مدير روابط عمومي نمايشگاه بين‌المللي مشهد معرفي و شناسايي ظرفيت‌هاي موجود در بخش دامپروري، شيلات و ‌آبزيان كشور را از ديگر اهداف كاربردي اين نمايشگاه دانست و ابراز داشت: ايجاد فرصت‌هاي برقراري ارتباط و همچنين شناسايي شركت‌هاي معتبر داخلي و خارجي در زمينه صنعت پر سود مرغداري، دامپروري، شيلات و آبزيان نيز از ديگر برنامه‌هاي پيشرو است.
وي با اشاره به زمينه‌هاي فعاليتي هفتمين نمايشگاه بين‌المللي مرغداري، دامپروري، شيلات و آبزيان كشور اعلام كرد: خوراك دام و طيور، مرغداري، پودر ماهي، دارو و مكمل‌هاي غذايي دام و طيور از جمله اين زمينه‌ها است.
شوشتري خاطرنشان كرد: همچنين نمايش تجهيزات و ماشين‌آلات، پرورش دام و طيور، وسايل و تجهيزات شيردوشي و مواد ضدعفوني كننده از ديگر زمينه‌هاي حضور بيش از 100 شركت داخلي و خارجي در اين نمايشگاه بين‌المللي است.
وي با بيان اينكه از ديگر فعاليت‌هاي اين نمايشگاه مي‌توان به نمايش آخرين دستاوردها در سيستم‌هاي برودتي و سردخانه‌اي، سيستم‌هاي توزين، تجهيزات آزمايشگاهي، خدمات فني و مهندسي و مشاوره، نشريات و سايت‌هاي تخصصي، بانك و بيمه و سازمان‌ها و ارگان‌هاي دولتي اشاره كرد، متذكر شد: نمايشگاه امسال پرشورتر از سال گذشته برگزار مي‌شود.
هفتمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت مرغداري، دامپروري، شيلات و آبزيان كشور چهارم الي هفتم مردادماه سال جاري از ساعت 17 تا 23 ميزبان علاقمندان و متخصصان امر دام و طيور در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي شهر مشهد واقع در انتهاي بلوار وكيل آباد اين شهر است.دیدگاه خود را بیان کنید

فیلمهای جالب شیلاتی خود را جهت درج در این قسمت ایمیل فرمایید