تلف شدن خاویار در شمال

تلف شدن خاویار در شمال

بازدید روز ۱۸۵۹
بازدید دیروز ۴۴۶۴
بازديد ماه ۱۴۴۹۸
كل بازديدها ۲۶۲۳۵۴۰
افراد آنلاين ۱۶۶
پنج‌شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳
Thursday, August 28, 2014

تلف شدن خاویار در شمال

//

تلف شدن خاویار در شمال

مدیرعامل شرکت هیرکان رامسردر در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران مازندران گفت142 قطعه از گونه ماهی خاویاری بر اثر قطع چند ساعته برق در استخر پرورش ماهی رامسر تلف شد.

قربانی افزود: به علت تأخیر در پرداخت پول برق، اداره برق کتالم و سادات‌شهر رامسر مبادرت به قطع برق استخر پرورش ماهی شرکت هیرکان کرد و این امر سبب خسارت10 میلیون تومانیشد.

به گفته وی: از ساعت 12 تا 6 بعداز ظهر برق این مکان قطع بود و با پیگیری‌های انجام شده موفق شدیم پس از 6 ساعت برقرا وصل کنیم.

مدیرعامل شرکت هیرکان رامسر با بیان اینکههزینهبرق به مبلغ 700 هزار تومان بود، گفت:بعد از گذشت چند ساعت با توجه به آمار سازمان شیلات و پرورش آبزیان 142 قطعه از ماهیان خاویاریتلف شدند.

قربانیافزود: استخر پرورش ماهی هیرکان در زمینی حدود 700 متر جنب رودخانه نسارود رامسر مشغول به فعالیت است که در آن حدود یک‌هزار و 500 قطعه ماهی خاویاری از نوع فیل ماهی کهنسل اینگونه در حال انقراض است، نگهداری می‌شود

 دیدگاه خود را بیان کنید

X

به پایگاه اینترنتی IRANAQUA

اولین مرجع اطلاعات علمی تجاری خانواده شیلات ایران

خوش آمدیدهمکاران شیلاتی محترم و اشخاص حقیقی و حقوقی که فعالیتشان در صنعت شیلات و آبزیان کاربرد دارد، میتوانند فعالیت خود را برای اطلاع کاربران بطور رایگان ثبت نمایند

ثبت و معرفی متخصصین شیلاتی ثبت و معرفی شرکت ها و مراکز شیلاتی