يارانه ماهي براي بوشهري ها

يارانه ماهي براي بوشهري ها

يارانه ماهي براي بوشهري ها

چهار‌شنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
Wednesday, October 27, 2021

يارانه ماهي براي بوشهري ها

۱۳۹۱/۱۲/۲۴


استاندار بوشهر از تخصیص یارانه خرید ماهی در ایام نوروز برای نخستین‌بار برای شهروندان استان بوشهر خبر داد.

به گزارش جنوب نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر؛ فریدون حسنوند در چهارمین نشست کمیسیون تنظیم بازار استان بوشهر اظهار داشت: با تأمین و ذخیره فراتر از میزان تقاضای کالا در استان و تزریق به موقع آن به بازار و با درنظر گرفتن جمعیت شناور استان دراین فصل روند خوبی را در تنظیم بازار خواهیم داشت.

استاندار بوشهر، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و معاونت برنامه‌ریزی را موظف به احصاء قوانینی در جهت ارائه هرچه بیشتر خدمات مربوط به شهروندان، تجار و بازرگانان کرد.

وی افزود: برای ایجاد ثبات در بحث ورود کالا به استان لازم است دفاتری در حوزه خلیج فارس و کشورهایی همچون هند و پاکستان داشته باشیم.

حسنوند همچنین بر تزریق مجدد کالا به بازار از پنجم فروردین‌ماه برای تأمین اقلام خوراکی مردم نظیر گوشت، مرغ و برنج تأکید کرد.

استاندار بوشهر از تخصیص یارانه خرید ماهی در ایام نوروز خبر داد و مسئولان شیلات، اداره‌کل صنعت و معدن و معاونت برنامه‌ریزی استانداری را مکلف به تشکیل جلسه‌ای فوری برای برآورد میزان ذخیره‌سازی ماهی به منظور تأمین و عرضه این کالا کرد.

در خبر منتشر شده در سايت استانداري، جزئياتي از زمان و شيوه پرداخت يارانه خريد ماهي به شهروندان بوشهر اعلام نشده استدیدگاه خود را بیان کنید