کمک وزارت جهاد به زلزله زدگان بوشهر با حضور رئیس سازمان شیلات

کمک وزارت جهاد به زلزله زدگان بوشهر با حضور رئیس سازمان شیلات

کمک وزارت جهاد به زلزله زدگان بوشهر با حضور رئیس سازمان شیلات

چهار‌شنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
Wednesday, October 27, 2021

کمک وزارت جهاد به زلزله زدگان بوشهر با حضور رئیس سازمان شیلات

۱۳۹۲/۰۱/۲۳


خبرگزاری فارس از بوشهر، با گذشت سه روز از وقوع زلزله در شهرستان دشتی مردم آسیب دیده نیازمندی‌های مختلفی دارند و به هر طریق مختلف که شده نیازهای خود را به اطلاع مسئولان می‌رسانند
کمک وزارت جهاد کشاورزی به زلزله‌زدگان
با حضور رازقی رئیس سازمان شیلات در بین زلزله‌زدگان، وزارت جهاد کشاورزی نیز به یاری زلزله‌زدگان و کشاورزان خسارت دیده شتافت.
غلامرضا رازقی اظهار داشت: پیام رهبر معظم انقلاب در مورد زلزله اخیر در دشتی، موجب آرامش و تسلی خاطر بازماندگان شد.
وی بیان کرد: نیروهای امدادی جهاد کشاورزی در ساعات اولیه زلزله در مناطق زلزله‌زده حضور یافتند و به امدادرسانی مشغول شدند.
استقرار نانوایی سیار در مناطق زلزله‌زده
با تلاش بسیجیان سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از امروز یک واحد نانوایی سیار در مناطق زلزله‌زده شهرستان دشتی مستقر می‌شود.
بر اساس این گزارش این واحد نانوایی سیار روزانه 5 هزار قرص نان تولید می‌کند و در اختیار زلزله‌زدگان قرار می‌گیرد.
عمده نیازمندی‌های مردم زلزله‌زده، چادر، پتو، شیر خشک و سرویس بهداشتی است و مسئولان نیز در تلاش برای تامین این نیازها هستند.
نیروهای نظامی و انتظامی همچنان با قوت کار امدادرسانی را انجام می‌دهند و آب معدنی نیز به تعداد کافی در بین زلزله‌زدگان در حال توزیع است.
وقوع 120 پس لرزه در مناطق زلزله‌زده دشتی
استاندار بوشهر در آخرین گفته‌های خود با اشاره به اینکه بیش از 120 پس لرزه در مناطق رخ داده است، گفت: 24 پس لرزه آن به بزرگی 4 ریشتر به بالا بوده است.
حسنوند همچنان در مناطق زلزله‌زده حضور دارد و با جدیت تمام مسائل و موضوعات را پیگیری می‌کند
استیلی در بین زلزله‌زدگان بوشهر
حمید استیلی هم امروز به مناطق زلزله‌زده شنبه رفت و با مردم این شهر گفت‌وگو کرد.
ملی پوش سابق کشورمان گفت: با توجه به اینکه به فصل تابستان نزدیک می‌شویم مردم زلزله‌زده شنبه نیازمند وسائل خنک‌کننده هستند.
ملی پوش سابق کشورمان گفت: به نظر من مهم‌ترین نیازی که اکنون مردم این شهر زلزله‌زده دارند وسایل خنک کننده است چرا که به فصل گرما نزدیک می‌شویم و چادرهای امدادی جوابگو نخواهد بود و باید ترتیبی اتخاذ شود تا کانکس‌های کولردار در اختیار زلزله‌زدگان قرار داده شود.
آرایش جدید پلیس در مناطق زلزله‌زده دشتی
فرمانده انتظامی استان بوشهر هماز اعزام نیروهای تازه نفس پلیس به مناطق زلزله‌زده خبر داد.
حیدر عباس‌زاده اظهار داشت: به منظور تقویت یگان‌های انتظامی و گسترش چتر امنیتی، نیروهای تازه نفس یگان‌های مختلف پلیس وارد منطقه شدند.
وی بیان کرد: نیروهای پلیس با آرایش جدید و استقرار در موقعیت‌های تعیین شده تا عادی شدن شرایط منطقه، حضور مستمر و پر رنگ خواهند داشت.
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با تلاش‌ نیروهای انتظامی تاکنون هیچگونه مورد خاص امنیتی در منطقه گزارش نشده است.
حضور نماینده سازمان بسیج مستضعفین در مناطق زلزله‌‌زده شُنبه
معاون روابط عمومی بسیج مستضعفین صبح امروز با حضور در مناطق زلزله‌زده شنبه و درویشی گغت: به نمایندگی از ریاست سازمان بسیج مستضعفین در منطقه حضور پیدا کرده‌ایم و آمادگی خود را برای هرگونه کمک به زلزله‌زدگان اعلام می‌داریمدیدگاه خود را بیان کنید