اجرای طرح کد رهگیری محصولات شیلاتی ضرورتی انکارناپذیر

اجرای طرح کد رهگیری محصولات شیلاتی ضرورتی انکارناپذیر

اجرای طرح کد رهگیری محصولات شیلاتی ضرورتی انکارناپذیر

پنج‌شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰
Thursday, October 21, 2021

اجرای طرح کد رهگیری محصولات شیلاتی ضرورتی انکارناپذیر

۱۳۹۲/۰۳/۰۸


(ایسنا)- منطقه مازندران، حسن حبیب‌نژاد صبح امروز 7 خرداد ماه 92 در جلسه پیگیری اجرای طرح کد رهگیری محصولات شیلاتی با اشاره به اهمیت تولید پایدار اظهار کرد: تولید پایدار نیاز به کیفیت پایدار دارد و کیفیت پایدار با کنترل محقق خواهد شد.
مدیرکل شیلات مازندران گفت: اجرای طرح کد رهگیری ضرورتی انکارناپذیر است.
وی راه کنترل کیفیت را در اجرای طرح کد رهگیری دانست و گفت: همه عوامل اعم از تولید کنندگان، عوامل دولتی و تشکل‌ها باید نسبت به تولید، ارائه و عرضه محصولات شیلاتی حساس باشند به دلیل اینکه سلامتی مردم برای ما اهمیت فراوانی دارد.
مدیرکل شیلات مازندران با تاکید بر اطلاع‌رسانی گسترده و ارتقای فرهنگ تولید و عرضه و مصرف ماهی در جامعه افزود :عرضه محصولات سالم شیلاتی راه تحقق سلامت مردم است.
حبیب‌نژاد با بیان اینکه اجرای طرح کد رهگیری ضرورت انکارناپذیر است اظهار کرد: بستر اصلی حضور و استمرار آن منوط به اجرای استانداردهای لازم در این خصوص است و ما باید در این مورد اقدامات پیشگیرانه را انجام دهیم تا در آینده نزدیک در حوزه عرضه و صادرات محصولات شیلاتی دچار چالش نشویم.
وی با اعلام اینکه باید آخرین آمار و اطلاعات درخواستی از طریق معاونین آبزی‌پروری و صید و بنادر ماهیگیری به صورت به‌روز در اختیار گروه بهبود کیفیت قرار گیرد، گفت: برنامه عملیاتی سال 92 و اجرای طرح کد رهگیری باید از طریق گروه بهبود کیفیت تدوین و ارائه شود.
مدیرکل شیلات مازندران با تاکید بر اطلاع‌رسانی ترویجی با عنوان کد رهگیری خواستار جلسه هماهنگی و اطلاع‌رسانی با حضور مدیر کل دفتر بهبود کیفیت شیلات ایران و مدیران و تشکل‌ها و عوامل اجرایی شیلات در آینده نزدیک شددیدگاه خود را بیان کنید