جمع‌آوری آرای سرنشینان شناورها در بندرعباس

جمع‌آوری آرای سرنشینان شناورها در بندرعباس

جمع‌آوری آرای سرنشینان شناورها در بندرعباس

یک‌شنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
Sunday, October 17, 2021

جمع‌آوری آرای سرنشینان شناورها در بندرعباس

۱۳۹۲/۰۳/۲۴


خبر گزاری فارس از بندرعباس، احمد مرادی ظهر امروز در نشستی پیرامون انتخابات با بیان اینکه در این دوره از برگزاری انتخابات شوراها و ریاست جمهوری در شهرستان بندرعباس در مجموع 320 شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده که فردا فعال می‌شوند، گفت: 92 مورد از این شعبه‌ها سیار و 228 شعبه ثابت هستند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در هر پروسه از جمع‌آوری آرا در کشورهای مختلف بخشی از توان مجریان به جمع‌آوری و اخذ رای از افرادی که در محل کار خود حضور دارند، معطوف می‌شود، افزود: بخشی از این افراد که در هرمزگان مورد نظر هستند صیادان، ملوانان و سرنشینان کشتی‌ها هستند که به دلیل مباحث خاص دریانوردی و محدودیت‌های دریا امکان آمدن به ساحل در روز جمعه را ندارند.
فرماندار بندرعباس اضافه کرد: از همین رو طی روزهای گذشته همانند سا‌ل‌های قبل برای جمع‌آوری آرای اینگونه افراد در محل کارشان شناورهای مربوطه در نظر گرفته شده است.
مرادی بیان داشت: در محدوده آب‌های هرمزگان امر رای گیری بر روی شناورها انجام می‌شود به نحوی که در بندرعباس نیز لنگرگاه جنوبی آب‌های این شهر به عنوان یکی از محدوده‌های اصلی مورد توجه است.
وی ادامه داد: امر رای گیری از سرنشینان شناورها توسط شعبه 165 سیار که اختصاص به آب‌های خلیج فارس دارد انجام می‌شود.
فرماندار بندرعباس افزود: کل اعضای شوراهای شهرستان بندرعباس 678 نفر عضو اصلی هستند و 437 نفر نیز علی‌البدل هستند.
رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان بندرعباس در بخش پایانی سخنان خود با بیان اینکه چشم تمام دنیا به مردم ایران در روز جمعه دوخته شده است، تصریح کرد: مرزنشینان بندرعباس همواره طی سی سال گذشته نشان داده‌اند که پایبند به آرمان‌ها و اصول‌های انقلاب هستند و فردا نیز پیش‌بینی‌ می‌شود حضوری گسترده در پای صندوق‌های رای داشته باشنددیدگاه خود را بیان کنید