احداث اسکله صیادی در شهر ساحلی بنک

احداث اسکله صیادی در شهر ساحلی بنک

احداث اسکله صیادی در شهر ساحلی بنک

دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
Monday, October 18, 2021

احداث اسکله صیادی در شهر ساحلی بنک

۱۳۹۲/۰۳/۲۶


خبرگزاری فارس از شهر ساحلی بنک، حسین هوشیار شنبه‌شب در بازدید از ساحل بنک اظهار داشت: خدمت‌رسانی به مردم از مهم‌ترین اولویت‌های مسئولان در سال جاری است و همه باید در این مسیر اهتمام ورزیم.
وی افزود: مردم همواره در دفاع از نظام اسلامی حاضر بوده‌اند و باید بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات به این عزیزان ارائه شود.
رئیس شورای اسلامی بنک از احداث اسکله صیادی در شهر ساحلی بنک خبر داد و خاطرنشان کرد: این مهم با تلاش مسئولان به زودی محقق می‌شود.
هوشیار تصریح کرد: با تلاش نماینده مردم جنوب استان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان، شهرداری و شورای اسلامی بنک، مطالعات فاز اول احداث اسکله صیادی شهر ساحلی بنک توسط شیلات استان به زودی انجام می‌شود و این اسکله در مسیر اجرا قرار می‌گیرد.
وی بیان کرد: با توجه به درخواست مردم از شهرداری و شورای اسلامی شهر و انعکاس آن به نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و پیگیری مستمر وی طی نشست با رئیس شیلات کشور و استان، دستور پیگیری طرح داده شده که نخستین نشست با حضور کارشناسان شیلات استان در زمینه نحوه احداث حوضچه صیادی در محل شهرداری برگزار شد.
این مسئول ابراز داشت: همچنین بازدید میدانی از طرح به عمل آمد و امیدوار هستیم به زودی عملیاتی شود.
هوشیار در پایان یادآور شد: فرماندار کنگان نیز قول همکاری برای تخصیص اعتبار مطالعات اولیه طرح در کمیته برنامه‌ریزی داده و مقرر شد که مطالعات فاز اول احداث اسکله صیادی تا قبل از مهر ماه 92 انجام پذیرددیدگاه خود را بیان کنید