صید ماهی عجیب با سر دلفین در چین

iranaqua، ایران آکوا ، شیلات , آبزیان , ماهی , میگو , صید , صیادی , مزرعه , پرورش ماهی , صیدگاه , ماهیگیری , دامپزشک , متخصصین شیلاتی , رستوران غذاهای دریایی , خدمات کارشناسی , گرمابی , سردآبی , کنسرو تن , زینتی , ماهیان زینتی , بچه ماهی , صدف , مروارید , لارو , کشتی , لنج , قایق , اسکله , موج شکن , اقیانوس , تالاب , دریا , دریاچه , خزر , خلیج فارس , دریای عمان , آبشار , سد , رودخانه , خاویار , ماهیان , بندر , خور , استخدام , کاریابی , بازارچه , دانشگاه , تکثیر و پرورش , تخم چشم زده , امگا 3 , تیلاپیا

اولین مرجع ارتباط علمی تجاری خانواده بزرگ شیلات ایران ، ایران آکوا ، iranaqua


صید ماهی عجیب با سر دلفین در چین

صید ماهی عجیب با سر دلفین در چین

برش هایی از فیلم صید این ماهی در فضای مجازی منتشر شده که بدنی شبیه به بقیه ماهی ها دارد اما سر آن کاملا متفاوت است.

برخی می پرسند آیا ممکن است ماهی عجیب حاصل ترکیب دلفین و ماهی کپور باشد؟ برخی هم به شفافیت و براق بودن این ماهی اشاره کرده و حالت آن را متفاوت از سایر ماهی ها عنوان کرده اند.


ماهی عجیب با سر «پرنده» موجی از جنجال را در سایت های اینترنتی و فضای مجازی چین برانگیخته است. برخی می گویند سر ماهی شبیه به سر کبوتر و یا طوطی است در حالیکه برخی دیگر سر او را شبیه به دلفین ها می دانند.
یک کارشناس محلی در زمینه ماهی می گوید این مخلوق عجیب شکل به هم ریخته ای از ماهی کپور است. کاربران لقب «ماهی پرنده» را به این موجود عجیب داده اند. ماهیگیران در غرب چین در ژوئن امسال در (گویچو) آن را صید کرده اند.
برش هایی از فیلم صید این ماهی در فضای مجازی منتشر شده که بدنی شبیه به بقیه ماهی ها دارد اما سر آن کاملا متفاوت است. برخی می پرسند آیا ممکن است ماهی عجیب حاصل ترکیب دلفین و ماهی کپور باشد؟ برخی هم به شفافیت و براق بودن این ماهی اشاره کرده و حالت آن را متفاوت از سایر ماهی ها عنوان کرده اند.
کارشناسان می گویند هر چند نمی توان با اطمینان گفت که این یک ماهی از تیره کپور ماهی ها است اما ممکن است شکل این ماهی نتیجه اختلالات ژنتیکی باشد که در ماهی های آب شیرین بسیار به چشم می خورد.


منبع : اکوفارس