بتا ( بهسان تغذیه آریان )

گروه بهسان تغذیه آریان

گروه بهسان تغذیه آریان

سه‌شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۱۳۳ بازدید

بتا خوراک آبزیان

شرکت بهسان تغذیه آریان - گروه بتا

شرکت بهسان تغذیه آریان (گروه بتا) توسط جمعی از متخصصین تغذیه و پرورش آبزیان در دهه ۷۰ بنیان گذاشته شد. گروه بتا به طور تخصصی در زمینه تولید خوراک، مکمل و کنسانتره انواع آبزیان پرورشی مشغول به فعالیت است.

هدایت و نظارت مستمر بر فرآیند تولید و پژوهش در عرصه های جدید تغذیه آبزیان، حضور موفق شرکت در بازارهای داخلی و خارجی را میسر نموده است. رعایت نظام کنترل و تضمین کیفیت امکان تولید محصولاتی با کیفیت بالا را فراهم ساخته است. محصولات بتا، شامل انواع خوراک آبزیان پرورشی، مطابق با استاندارد های تولید و تحت نظارت سازمان دامپزشکی کل کشور تولید می گردند.

گروه بتا همواره بر ارائه خدمات پس از فروش و همکاری گسترده با مزارع و مدیران حرفه ای متمرکز بوده است. مشاوره و بررسی مشکلات مزارع و ارائه راهکارهای کارآمد و معرفی تکنولوژی های نوین پرورشی به منظور بهبود و افزایش تولید، اولویت شرکت بتا می‌باشد.

گروه بتا به پشتوانه و بهره مندی از متخصصین و کارشناسان تغذیه و آبزی پروری با ارائه خدمات فنی و مهندسی، تحلیل های اقتصادی بازار آبزیان و توسعه نرم افزارهای مدیریت آبزی پروری، فضای مناسبی را برای تولید و سرمایه گذاری با حداقل ریسک ایجاد نموده است و امروز مشتریان بتا آینده را مطمئن تر از هر زمان دیگری در اختیار خواهند داشت.

ما معتقدیم دنیای آینده متعلق به تولید کنندگان حرفه ای خواهد بود و به منظور ارتقاء دانش فنی و تخصصی کارکنان و پرورش دهندگان ماموریت داریم تا آخرین دستاوردها و یافته های علمی را در اختیار مشتریان وفادار بتا قرار دهیم و در تمامی مراحل تولید و پرورش در کنار آبزی پروران گرامی باشیم.

گروه بتا خود را متعهد به تولید محصولات با کیفیت، ارائه خدمات پشتیبانی و انجام مشاوره های اقتصادی می داند، زیرا هدف ما تولید پایدار و سودآوری بیشتر مزارع آبزی پروری و همراهی بلند مدت در این مسیر می باشد

btagro.com

دیدگاه خود را بیان کنید