اولین مرجع ارتباطی علمی تجاری خانواده بزرگ شیلات ایران|شیلات ایران|پرورش تیلاپیا

شیلات ایران,آبزیان,خوراک ماهی,میگو,تن,کنسرو,صید صیادی,صیدگاه ماهیگیری,دامپزشکی,سردآبی زینتی صدف مروارید,تیلاپیا,پرورش تیلاپیا

اولین مرجع ارتباطی علمی تجاری خانواده بزرگ شیلات ایران ,شیلات ایران,آبزیان,خوراک ماهی,میگو,تن,کنسرو,صید صیادی,صیدگاه ماهیگیری,دامپزشکی,سردآبی زینتی صدف مروارید لاروکشتی,تیلاپیا,پرورش تیلاپیا

شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸
Saturday, March 23, 2019
نام soray
نام خانوادگی zeinadin
ایمیل: sorayazeinadini@yahoo.com
متن سوال  
مراکز خرید خاویار اصل در تهران و شهرستان ها کجاست؟و چگونه میتوان تشخیص داد خاپیار اصل را از نوع پرورشی آن؟ و قیمت؟

نام حمید رضا
نام خانوادگی مرادی
ایمیل:
متن پاسخ  
در حال حاضر خاویارهایی که عرضه میشه اغلب (97%) خاویار حاصل از ماهیان پرورشی گونه های ماهیان خاویاری هست. البته خاویار مصنوعی هم در ایران عرضه میشه که خاویار ساخت بشر هست با دستگاه که در روسیه اینکار رو میکنن. خاویار در برخی از فروشگاه های سطح شهر تهران با لاک و مهر شرکت مادر تخصصی شیلات عرضه میشه و اگر به شمال کشور سفر کردید می توانید از اداره امور ماهیان خاویاری ادارات کل شیلات گیلان و مازندران هم خرید مستقیم داشته باشید. اگر آشنا داشته باشید که راحت تر هم میشه. فروشگاه هتل های لوکس معمولاً خاویار اصل دارند و فرودگاه های بین المللی.

نام حمید رضا
نام خانوادگی مرادی
ایمیل:
متن پاسخ  
در خصوص روش تشخیص هم کار مردم عادی و حتی کارشناسان نیست و اهل خبره می توانند. هرچند عرض کردم که الان اصلاً خاویار وحشی تقریباً نداریم و همه پرورشی هستند و خاویارهای مصنوعی هم در شیشه هستند و البته همان لاک و مهر بهترین راحت شناخت خاویار استاندارد می باشد. قیمت هم در حال حاضر بسته به درجه کیفی و گونه ماهی خاویار، حدود هر کیلو 4 تا 6 میلیون می باشد.

نام یزدان
نام خانوادگی مرادی
ایمیل:
متن پاسخ  
باسلام خاویار را در تهران میتوانید از شرکت مادر تخصصی تولیدات کشاورزی وابسته به جهاد کشاورزی واقع در خیابان قایم مقام تهیه کنید در شهرستانها هم از مدیریت ماهیان خاویاری وابسته به این شرکت واقع در انزلی بابلسر و گرگان قابل تهیه است.

 
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل
متن پاسخ
بازگشت